1998
Label: Popron Music - 54276-2 • Format: CD Single • Country: Czech Republic • Genre: Pop •
Roman Vojtek - Roman Vojtek (CD)

Roman Vojtek - Roman Vojtek Roman Vojtek Cd Discogs. List of all roman vojtek gigs, tickets and tour dates for and Herec roman vojtek si na chvíli odskočil od rodiny, s níž během pandemie tráví nejvíce času, a po nějaké době stál opět před kamerou. Roman vojtek was born on ap in vsetín, czechoslovakia.

Roman Vojtek - Život je muzikál - Vojtek Roman. Vítěz pořadu Star Dance a jeho hity z muzikálů, v nichž účinkoval: Horečka sobotní noci, West Sude Dodavatel: Popron music (Popron Music s.r.o.).

V pátek 4. 09 jsem byla s manželem v Hudebním divadle Karlín na muzikálovém představení Producenti, kde Roman Vojtek exceloval. Dlouho jsem se tak nepobavila. Dokonce i manžel konstatoval, ač bral návštěvu divadla jako povinost, že to bylo dost dobré a že nelituje.

Roman Vojtek nar. (49 let) Vsetín, Československo Photo from Linka () (TV seriál) Přehled Biografie Zajímavosti Videa Galerie Diskuze Ocenění další. Přehled Biografie Zajímavosti Videa Galerie Diskuze Ocenění Biografie (1) Tento rodák z Valašska se narodil v roce ve Vsetíně.

 ·  · To muselo být těžké! Roman Vojtek o tom, jak manželce řekl o milence Petře. Roman Vojtek má novou přítelkyni. O svém vztahu už dokonce stihl informovat i manželku Terezu. Poté, co byl herec Roman Vojtek (43) přistižen s milenkou Petrou Vraspírovou, kolegyní z muzikálu Mamma Mia!, přiznal, že má novou známost.


I Want It All - Queen - The Miracle (Cassette, Album) Depuis - Areski Et Brigitte Fontaine* - Je Ne Connais Pas Cet Homme (Vinyl, LP, Album) Englishman In New York (House Keyes) - Whitehouse (4) - Englishman In New York (Vinyl)

1 Replies to “Roman Vojtek - Roman Vojtek (CD)”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *