2005
Label: Street Production - N210 0010-2-331 • Format: CD Album • Country: Slovakia • Genre: Electronic, Rock, Pop • Style: Pop Rock
Ako Vták - Bystrík - Mám, Čo Som Chcel (CD, Album)

Hudobné CD: Bystrík: Mám, čo Som Chcel (Street production). Nakupujte hudbu online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!

Bystríkov debutový album Mám čo som chcel vyšiel koncom septembra vo vydavateľstve Street production. Producentsky sa na ňom podieľali Juraj Kupec, Jožko Šebo a Oskar Rózsa. Album nahrali známi slovenskí hudobníci - Oskar Rózsa - basa, Ivan Zabradaj - basa, Martin Wittgruber - klávesy, Stanko Kociov - bicie, Igor "Ajdži.

Album vyšiel v druhej polovici septembra pod názvom Mám, čo som chcel. Autorom skladieb je sám Bystrík. K nahrávaniu hudby producenti prizvali muzikantov: Juraja Kupca (gitara), Martina Wittgrubera (klávesy), Oskara Rózsu (basgitara), Stanka Kociova (bicie), Ivana Zadrabaja (basgitara), Bruna Oravca (Hammond organ) a Narodenie: jún (39 rokov), Trnava, Slovensko.

 · Spevák a skladateľ Bystrík sa objavil na scéne už v roku , kedy vyhral autorskú súťaž Coca – Cola PopStar. V rovnakom roku vyšiel jeho prvý album – Mám čo som chcel, minulý rok hosťoval v rádiách so singlom Prajem si a sviežim tempom pokračuje aj tento rok, kedy sa chystá vydať špeciálny album so svojou kapelou s názvom – Na kráľovej holi.

Album vyšiel v druhej polovici septembra pod názvom Mám, čo som chcel. Autorom skladieb je sám Bystrík. K nahrávaniu hudby producenti prizvali muzikantov: Juraja Kupca (gitara), Martina Wittgrubera (klávesy), Oskara Rózsu (basgitara), Stanka Kociova (bicie), Ivana Zadrabaja (basgitara), Bruna Oravca (Hammond organ) a Igora.


The Carousel Waltz - David Mackersie - The Carousel Waltz / Bouquet De Reves (Shellac) Im Into Something Good - Various - 60s Party Pack (CD) A Birch Tree Stood in the Meadow - Red Star Red Army Chorus - Red Star (Laserdisc)

2 Replies to “Ako Vták - Bystrík - Mám, Čo Som Chcel (CD, Album)”

  1.  · Listen to Mám, čo som chcel by Bystrik on Apple Music. Stream songs including "Keď Sa Túlia Telá", "Ľudia Prišli Na Svet" and more. Album · · 11 Songs.

  2. CD Mám, čo som chcel. EUR € bez dph CD. Mám, čo som chcel. EUR. Bystrík. CD Mám, čo som chcel EUR /4 Raz Si Hore A Raz Dole /5 Poďme Spolu Tlieskať /6 Papierové Nebo /7 Nič Nie Je Krajšie /8 Snívaj /9 Ako Vták /10 Tajné Myšlienky /11 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *